تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

خوش آمدید

  همسایه عزیز به جمع ما در سامانه خود خوش آمدید. ما بعنوان هیات مدیره منتخب اکثریت شما در مجمع عمومی عادی سال قبل برای رفع مشکل ارتباط با شما عزیزان که در گوشه کنار کشور هستید و هنوز به خانه های خود  به دلایل گوناگون نقل مکان نکرده اید ، اقدام به تهیه این وبلاگ نموده ایم تا بتوانیم ضمن اطلاع رسانی اوضاع جاری در شهرک نسبت به جلب همکاری  شما همسایگان عزیز برای آبادانی مجتمع مسکونی خود که اینک نام " پار سه 2 " را دارد سعی نماییم.

  ما میدانیم که چقدر لطمه خورده اید ، میدانیم که خیلی ازشماها به دلایل گرانی های بی دلیل و تاخیر در تحویل خانه هایتان چقدر دل آزرده و دلسرد شده اید و قصد دارید که یا انصراف بدهید یا بفروشید و خودتان را خلاص کنید  و اینجا است که فرصت طلبان بوی کباب را شنیده اند و برای خرید املاک شما به ثمن بخس روی آورده اند. چرا ؟ چون شهرک ابریشم در منطقه آزاد تجاری قرار گرفته (تابلوهای راهنما ی آن را هم نصب کرده اند) و پروژه بزرگی برای این منطقه و فرودگاه پیام طراحی شده است . این یعنی رشد فوق العاده منطقه در آینده نزدیک. آیا می دانید که همین آپارتمانهایی که شما با قیمت های کم می فروشید به چه قیمتی به افراد جدید واگذار می شود. چرا خانه ای که از نظر شما به درد نمی خورد برای خریداران جدید اینقدر می ارزد؟  آیا این حق شما نیست که بعد از اینهمه خون دل خوردن و خوابیدن پولتان از ملک خود سود ببرید؟ آیا قبول دارید در صورت آبادانی شهرک و مجتمع مسکونی خودتان قیمتها هم برای فروش و هم برای اجاره خیلی بهتر خواهد شد؟

  چون ما هم از خودتان هستیم ، و میدانیم که خیلی از مالکین مجبور شده اند انصراف بدهند و مجبور به فروش یا اجاره دادن ملک خود شده اند، ولی این را هم می دانیم که با کمی صبر و همت برای آبادانی خانه و محیط زیست خودمان  وضع به نفع همه ما خواهد چرخید. با ماباشید تا باهم بر مشکلات پیروز شویم. به هیات مدیره خود اعتماد کنید . ما فعلا هر سه شنبه از ساعت 17 تا 19 در واحد 32 بلوک 11 برای رسیدگی به مشکلات جلسه داریم.

  با گشت و گذار در این وبلاگ از طریق پیوندهای (لینکها) موجود می توانید  اطلاعات خوب و مفید بدست آورید . قانون تملک آپارتمانها را حتما مطالعه کنید . با آرزوی  همکاری و موفقیت برای همه فعلا خدا نگهدار.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 6 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 1 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160899
 • بازدید امروز :41449
 • بازدید داخلی :2677
 • کاربران حاضر :45
 • رباتهای جستجوگر:373
 • همه حاضرین :418

تگ های برتر